freenovation blog

Lider wystarczająco dobry, czyli nowa książka naszych ekspertów

Nareszcie nadszedł moment, kiedy możemy poinformować Was o premierze książki 📕 napisanej przez naszych ekspertów: Piotra Prokopowicza (Freenovation Partner & Co-Founder) i Sebastiana Drzewieckiego (VP & Managing Director w Sabre Corporation). Mowa tutaj o książce - Lider wystarczająco dobry. 12 lekcji autentycznego przywództwa na czasy niepewności. 

Lider wystarczająco dobry to wyjątkowy przewodnik przeznaczony dla liderów i menedżerów, którzy szukają recept na to, jak budować autentyczne relacje w swojej organizacji w czasach nacechowanych niepewnością, płynnością i rezygnacją z bezpośrednich kontaktów na rzecz spotkań online. Książka łączy perspektywę naukową i praktyczną, oferuje szereg narzędzi i rozwiązań gotowych do tego, by od razu wdrożyć je we własnej firmie. 


Co czeka na Was w Liderze wystarczająco dobrym? 🔎
Relacje z placu boju, doświadczenia organizacji, które zostały zmuszone do działania w sytuacji kryzysu i sobie z nim poradziły - dzięki konkretnym zachowaniom, odpowiednim sposobom komunikacji i skierowanemu we właściwą stronę myśleniu liderów. Co więcej, kluczowe paradoksy biznesowego przywództwa i sposoby, jak się od nich uwolnić, by

stać się liderem skutecznym.


Książka polecają m.in. prof. Andrzej Blikledr Henryka Bochniarz oraz Marcin Prokop. Do rekomendacji przyłączamy się również my, Zespół Freenovation 😊.


Więcej informacji o książce Piotrka i Sebastiana LINK

Książka jest dostępna w przedsprzedaży. Możesz ją znaleźć tutaj 📕 KSIĄŻKA

wiedza