freenovation blog

MBA IT - nasze zaangażowanie w nowe studia

Meldujemy, że na Krakowska Szkoła Biznesu UEK [KSB] na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie powstał nowy, ciekawy kierunek studiów - MBA IT! A my mamy w tym swój udział! 💖

Dyrektorem Programu MBA IT i pomysłodawcom całego kierunku jest Justyna Pawlak-Mihulka (Freenovation Partner & Co-Founder). Justyna to ekspert w zakresie talent development, wdrażania kultury innowacji i nowoczesnego przywództwa. Kierownik Merytoryczny studiów podyplomowych IT Business Management oraz Talent Management in Tech Companies na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

W niesamowitej kadrze wykładowców znajdziesz się również naszych ekspertów i trenerówPaweł Brodziński (Lunar Logic), Michał Nowak (SmartRecruiters), Magdalena Kopyściańska (Siili Solutions Poland), Piotr Prokopowicz (Freenovation Partner & Co-Founder) i Marcin Zabrzański (Aptiv).

Misją studiów jest przygotowanie kadry zarządzającej dla sektora IT oraz pionów technologicznych i inżynieryjnych w firmach z różnych branż. Studia to nie tylko źródło wiedzy, ale również możliwość zdobycia umiejętności oraz poznania narzędzi i doświadczeń od wykładowców, którzy są praktykami i ekspertami 🧠 w swoich dziedzinach. W kadrze wykładowców liderzy i specjaliści z wiodących organizacji Tech & IT, m.in: Google, Amazon, Spotify, Hitachi, Ocado Technology, SmartRecruiters, Allegro, Lunar Logic, Aptiv, Bayer Pharmaceuticals.

Obecnie trwają zapisy na pierwszą edycję studiów MBA IT, która rozpocznie się w październiku 2021. Studia odbywają się w trybie weekendowym i prowadzone są w języku polskim i angielskim

Takich studiów nie można przegapić!

Więcej informacji o MBA IT KSB UEK znajdziesz na stronie internetowej ➡️ MBA IT