freenovation blog

Sebastian Drzewiecki: Liderzy przyszłości stawiają na empatię i elastyczność działania

Sebastian Drzewiecki to VP & Managing Director w Sabre Corporation. Od 15 lat kieruje zespołami i rozwojem dużych organizacji w obszarze nowych technologii. Rozwijał firmy 🛠️ od 240 do 700 pracowników, a obecnie jest dyrektorem zarządzającym w Sabre, gdzie kieruje pracą 1500-osobowego centrum. Sebastian to również inicjator i zaangażowany członek projektów związanych z budowaniem kapitału społecznego.

Aktywnie działa w organizacjach wspierających rozwój młodych ludzi i przyszłych liderów, takich jak Technologia w spódnicy, Mentoring Walk, LeadersIN i ABSL 💡. Sebastian to również trener i ekspert Freenovation! 

W swojej prognozie w FREENOVATION PREDICTIONS BOOK 2021 napisał, że:

Praca zdalna uwypukla elementy

przywództwa, które dotychczas wydawały się

mniej istotne, a które w 2021 staną się

kluczowe dla sukcesu wielu organizacji.


Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jakie elementy pomagają w zachowaniu równowagi wewnątrz organizacji oraz jakie elementy przywództwa stają się najważniejsze, przeczytaj całą prognozę Sebastiana w naszym najnowszym raporcie ➡️ FREENOVATION PREDICTIONS BOOK 2021.

Teraz także po angielsku ➡️ WERSJA ANGIELSKA RAPORTU.


📌 Sebastian prowadzi również świetny podcast - Nowoczesny Lider, w ramach którego pojawił się cykl wywiadów z serii #środazFreenovation z pozostałymi autorami prognoz z Predictions Book 2021!