freenovation blog

Freenovation patronem merytorycznym studiów podyplomowych ITBM i TMiTC na AGH!

Freenovation współpracuje merytorycznie z dwoma kierunkami studiów podyplomowych na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Mowa o:
Kierunki te w unikatowej formie kształcą i przygotowują do pełnienia ról liderskich i strategicznych w branży Tech & IT.

Celem studiów podyplomowych Talent Management in Tech Companies jest edukacja wysokiej jakości specjalistów oraz managerów, którzy będą świadomie tworzyć przyjazne środowisko pracy dla talentów branży technologicznej (obejmującej firmy hi-tech, IT, engineering, telecom). Natomiast studia IT Business Management mają edukować osoby, które wybierają ścieżkę menedżerską w branży IT. 

Opiekunem merytorycznym i pomysłodawcą obu kierunków jest Justyna Pawlak-Mihułka (Freenovation Partner & Co-Founder). Oba kierunki mają też wyjątkowe kadry wykładowców, w których znajdziecie wielu ekspertów i trenerów Freenovation.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o tych wyjątkowych kierunkach, wejdźcie na ich strony: IT BUSINESS MANAGEMENTTALENT MANAGEMENT IN TECH COMPANIES.

Edycja 2021/2022 studiów podyplomowych ITBM i TMiTC na AGH rusza już wkrótce! Inauguracja 9 października.