freenovation blog

Paweł Brodziński: Autonomia i samoorganizacja wzrastają, ale w ograniczonym stopniu

Paweł Brodziński jest doświadczonym liderem zespołów tworzących oprogramowanie. W swojej karierze zarządzał zespołami od kilku do 150 inżynierów. Formalnie jest prezesem Lunar Logic. Formalnie, bo Lunar Logic jest organizacją, która funkcjonuje bez menadżerów jakiegokolwiek szczebla. I nie jest to jedyna rzecz, która jest w Lunarze nietypowa.
Jest pionierem 🧠 zarówno w obszarach tzw. organizational design, jak i organizacji pracy.
Paweł jest popularnym prelegentem na konferencjach w kraju i za granicą. Pod adresem brodzinski.com można znaleźć jego bloga gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami. Dodajmy, że Paweł to trener i ekspert we Freenovation! 🔥

W Freenovation Predictions Book 2021 pojawiła się prognoza Pawła p.t. Autonomia i samoorganizacja wzrastają, ale w ograniczonym stopniu, w której napisał m.in., że:

Długoterminową konsekwencją zmian

w trybie pracy, będzie zatem większa

autonomia jednostek oraz grup najbliżej

z sobą współpracujących - zespołów.


Całą prognozę Pawła przeczytacie w naszym darmowym e-booku ➡️ PREDICTIONS BOOK

Teraz również po angielsku! ➡️ PREDICTIONS BOOK - ENG


💡 Chcecie dowiedzieć się jeszcze czegoś więcej od Pawła? W związku z publikacją FREENOVATION PREDICTIONS BOOK 2021 Paweł pojawił się w aż dwóch podcastach!

   ✅ Paweł Brodziński w podcascie Sebastiana Drzewieckiego Nowoczesny Lider w ramach cyklu #ŚrodyzFreenovation: POSŁUCHAJ 

   ✅ Paweł Brodziński gościem u Mariusza Chrapko w ramach podcastu z serii Menedżer Plus. Podczas audycji porozmawiali o progresywnych organizacjach – organizacjach, które stawiają na radykalne samozarządzanie pracowników, wsłuchują się w siebie, odkrywają swój cel, dbają o środowisko pracy, w którym każdy czuje się bezpiecznie: POSŁUCHAJ


Nowoczesny Lider i Menedżer Plus to oficjalni patroni Freenovation Predictions Book 2021!

wiedza