freenovation blog

Nowy raport z kolejnej edycji badań Bilansu Kapitału Ludzkiego

Od niedawna dostępny jest raport z kolejnej edycji badań Bilansu Kapitału Ludzkiego! ✨ Znajdziecie w nim rozdział Firmy odporne na kryzys? Kultura organizacji i metody zarządzania polskich firm w czasie pandemii, w którym Piotrek Prokopowicz (Freenovation Partner & Co-Founder) razem z Marcinem Kocórem opisuje mechanizmy kruchości i antykruchości polskich firm w zakresie innowacyjności, przed i w trakcie pandemii.

Z tekstu dowiecie się o wpływie pandemii na kondycję dużych i średnich przedsiębiorstw 🔎 oraz o ich reakcji na związane z nią wyzwania w zakresie form organizacji pracy, a także niektórych aspektów zarządzania, takich jak np. planowanie czy zarządzanie zasobami ludzkimi.

Przeczytacie też, jak pandemia wpłynęła na zmiany w zakresie modelu kultury organizacyjnej wzmacniając w firmach elementy kultury klanowej. Znajdziecie tu również ciekawą analizę 📈 reakcji firm pod względem innowacyjności skupiającą uwagę zwłaszcza na profilu firm odpornych na kryzys, które nie zredukowały swojej aktywności innowacyjnej, a nawet ją wzmocniły.

📌 Cały raport to prawie 200 stron pełnych zaskakujących analiz i wniosków z badań, w których starano się odpowiedzieć na pytanie: czy pandemia spowodowała wstrząs na polskim rynku pracy i kto najbardziej odczuł jej skutki?

Opis raportu:  PRZECZYTAJ OPIS

Raport do pobrania za darmo: POBIERZ RAPORT

wiedza