freenovation blog

Łukasz Cieśla: “Open innovation” wchodzi na wyższy poziom

Łukasz Cieśla posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie wdrożeń innowacyjnych produktów 💡 w korporacjach i dużych firmach, jak również w ramach regionalnych ekosystemów przedsiębiorczości i innowacji. Koordynował kilkanaście programów w zakresie „otwartych innowacji korporacyjnych”, 16 międzynarodowych programów akceleracji i inkubacji startupów, dla firm takich jak Deutsche Telekom, Intel, Cisco, Nokia oraz w partnerstwie z m.in. Alior Bank, Philip Morris International, International Airlines Group. Wspierał firmy takie jak m.in. PGNiG, ES-System, Jakmet, Luxmed w zakresie procesu wdrażania innowacji i komercjalizacji produktów o wysokim potencjale biznesowym. W ramach powyższych inicjatyw, Łukasz budował synergię typu „corporate-startup” z ponad 500 wyspecjalizowanymi spółkami technologicznymi 🧠, z 20 krajów, z 6 kontynentów.

Obecnie współzarządza Open Innovation House, organizacją wyspecjalizowaną w konstrukcji efektywnych modeli projektowania ko-innowacji w modelu „corporate-startup.

Łukasz w swojej prognozie z FREENOVATION PREDICTIONS BOOK 2021 o Open Innovation

Firmy, które zdecydują się na przetestowanie

modelu, właściwie go wdrożą, otrzymają

olbrzymi bonus od rynku i klientów.


Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o podejściu Open Innovation i korzyściach z niego płynącychprzeczytaj całą prognozę Łukasza w naszym e-booku ➡️ FREENOVATION PREDICTIONS BOOK 2021

Prognozę Łukasza znajdziecie również w wersji angielskiej ➡️ ENGLISH VERSION 

wiedza