freenovation blog

Zaproszenie na LET'S DIGITAL! Czyli meetup MBA IT Krakowskiej Szkoły Biznesu UEK

Zapraszamy Was na meetup MBA IT KSB UEK ▶️ LET'S DIGITAL! Jak nowe technologie i IT wpływają na przemysł, usługi, życie społeczne i organizacje? ◀️ który odbędzie się we wtorek (17 maja) o godz. 17:00 w HEVRE w Krakowie. Spotykamy się, by porozmawiać o tym, jak nowe technologie i digitalizacja wpływają na biznes i jak to kształtuje naszą rzeczywistość 🔎. 

Razem z ekspertami z wiodących firm technologicznych będziemy rozmawiać o linku pomiędzy biznesem a technologią i IT. Zastanowimy się 💡 od czego rozpoczyna się digitalizacja: czy driverem jest nowoczesna technologia, czy to raczej potrzeba biznesowa? Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie: jak nowoczesne technologie rozwijają się w hubach IT oraz jak będą wpływać na przemysł, organizacje i życie społeczne?

⏰ Plan wydarzenia:
17:00 Networking
17:10 Prelekcja ekspercka: Transformacje cyfrowe liderów rynku - Bartosz Górczyński (CEO w CIONET) & Jaromir Pelczarski (Principal Director, Cloud Transformation Programs Lead w Accenture Poland)
17:40 Prelekcja ekspercka: Czy Chiny będą nowym cyfrowym liderem? - Bartosz Ziółek (Amber Global Consulting)
18:10 Panel dyskusyjny: Technologia & Biznes - gdzie rozpoczyna się digitalizacja? (Bartosz Górczyński - CEO w CIONET, Roland Płaszowski - Head of Development & Site Lead w Tesco Technology Poland, Krystyna Pietrzykowska - Head of Technology Center w Hitachi Energy)
19:00 Networking

Wydarzenie odbędzie się w języku polskim, a rejestracja jest bezpłatna ➡️ REJESTRACJA

🤝 Freenovation jest partnerem organizacyjnym wydarzenia. Natomiast wśród Partnerów Merytorycznych znajdują się CIONET Polska, Tesco Technology Poland oraz Hitachi Energy.

Więcej informacji w wydarzeniu na LinkedIn ➡️  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
wydarzenia