Innowacyjne środowisko pracy jest wynikiem wdrożenia przemyślanej kultury organizacyjnej opartej na takich wartościach jak: szacunek, zaufanie, otwartość, transparentność, przyzwolenie na błędy, autonomia.

Jeśli również w to wierzysz zatrzymaj się proszę na 9 minut i wypełnij proszę ankietę:

– wersja polska http://freenovation.org/Tools/limesurvey/index.php/693494…
– wersja angielska http://freenovation.org/Tools/limesurvey/index.php/693494…

Jako freenovation.org realizujemy projekt, który ma na celu badanie kultury innowacji w organizacjach. Do badania zapraszamy wszystkie osoby, które pracują zawodowo. Jest to badanie ogólnopolskie.

Po co?
Naszą misją jest wspieranie organizacji w budowaniu przyjaznego środowiska pracy, które ma wpływ na innowacyjność. Diagnozujemy 4 wymiary: przywództwo, rozwój talentów, wartości i organizacja pracy. Chcemy stworzyć skalę i pomiar tych, na pozór niemierzalnych obszarów. Więcej szczegółów na stronie http://freenovation.org/

Co z wynikami?
Podsumowanie wyników diagnozy będziemy omawiać w czasie konferencji Rzeczpospolitej FRONT EDGE – Innovation & Leadership Summit

Dlaczego warto?
Wierzymy, że innowacyjne środowisko pracy jest wynikiem wdrożenia przemyślanej kultury organizacyjnej opartej na takich wartościach jak: szacunek, zaufanie, otwartość, transparentność, przyzwolenie na błędy, autonomia. Naszym badaniem chcemy w rzetelny sposób zmierzyć te zależności. Będziemy dzielić się wiedzą, w jaki sposób kreować miejsce pracy oraz jaki model zarządzania wdrożyć by stać się organizacją innowacyjną i pożądanym miejscem pracy.

Uczestnicząc w badaniu – pomagasz nam osiągnąć ten cel i masz bezpośredni wpływ na rynek pracy i na pracodawców, aby w świadomy sposób kreowali innowacyjne środowisko.

Wyniki badania wraz z analizą i komentarzem opublikujemy w formie e-booka. Do tworzenia dokumentu zapraszamy przedstawicieli firm, z którymi przygotowujemy badanie (m.in. Motorola, Brainly, Lunar Logic, Smart Recruiters, Kontakt.io). Będzie to spora dawka danych, analiz, rzetelnej wiedzy oraz case studies. Wypełniając ankietę masz możliwość zamówić e-book.

Link do ankiety:
– wersja polska http://freenovation.org/Tools/limesurvey/index.php/693494?newtest=Y&lang=pl
– wersja angielska http://freenovation.org/Tools/limesurvey/index.php/693494?newtest=Y&lang=en

Dziękujęmy!

Zespół Freenowation