Akademia Freenovation to miejsce, w którym znajdziesz praktyczne odpowiedzi na wyzwania, z którymi jako lider spotykasz się w swojej codziennej pracy. Mówimy o danych, konkretnych studiach przypadku i analizach wdrożeń. Możesz tu zaprojektować przyszłość swoją i swojej organizacji.

Image may contain: 4 people, people sitting, screen and indoor

Jesteś liderem zespołu, którego praca opiera się na kreatywności, pomysłowości i innowacyjności? Pracujesz w obszarze IT, tech, wdrożeń lub engineering? Przewodzisz zespołowi i czujesz, że mając odpowiednie narzędzia możesz podnieść jego efektywność? Odpowiadasz za wdrożenia produktowe, bądź projektowe, gdzie praca zespołowa jest kluczowa do osiągnięcia sukcesu? Chcesz, aby Twój zespół lub organizacja weszły na wyższy poziom zwinności, samo-organizacji, transparentności i innowacyjności?

Image may contain: 3 people, people standing

Problemy, z którymi się mierzysz to wyzwania, które podziela większość managerów, team leaderów i dyrektorów branży technologicznej, wdrożeniowej, inżynieryjnej i kreatywnej. Aby wyjść naprzeciw tym problemom powstał program „Innovative Leader”, który przygotowaliśmy wraz z praktykami i liderami wiodących firm tech w ramach Akademii Freenovation.

Image may contain: one or more people, people sitting, table and indoor