Akademia Freenovation to 2-dniowe szkolenie w formie interaktywnych warsztatów.

To miejsce, w którym znajdziesz praktyczne odpowiedzi na wyzwania, z którymi jako lider spotykasz się w swojej codziennej pracy.

Niskie zaangażowania zespołów? Brak myślenia innowacyjnego? Niedopasowanie pracowników do kultury organizacji?
Grono ekspertów i liderów branżowych z doświadczeniem w biznesie podzieli się z Tobą wiedzą i studiami przypadków, które zmienią sposób, w jaki myślisz o zarządzaniu. Pracując na sprawdzonych narzędziach poznasz i doświadczysz wagi kultury innowacji oraz zrozumiesz, co to znaczy być liderem przyszłości. Poprzez interaktywne warsztaty uczymy jak wdrażać konkurencyjną, opartą na innowacyjności kulturę organizacji. Dajemy zestaw praktyk i rozwiązań niezbędnych do projektowania autonomicznych, samoorganizujących się, kreatywnych zespołów, działów i organizacji. Wspólnie tworzymy zestaw metod i rozwiązań, pozwalających na wdrożenie rekrutacji w oparciu o wartości. Uczymy przywództwa wzrostu.

Przyjdź i zaprojektuj przyszłość swoją i swojej organizacji!

PROGRAM I ZAGADNIENIA
Akademia Freenovation to 4 moduły tematyczne:
I. Kultura innowacji
II. Projektowanie organizacji
III. Przywództwo wzrostu
IV. Rekrutacja w oparciu o wartości

W ramach programu poznasz narzędzia i najlepsze praktyki z zakresu kultury organizacyjnej, wdrażania innowacji, Design Thinking, Lean & Agile Recruitment, autonomii i samoorganizacji, budowania wysoko efektywnych zespołów, talent development, przywództwa przez wartości, rozwijania kreatywności pracowników.

DLA KOGO JEST AKADEMIA?
– dla liderów i dyrektorów organizacji
– dla liderów zespołów
– dla kierowników i managerów działów R&D, innowacji, tech, IT, engineering
– dla managerów i właścicieli firm
– dla HR Business Partnerów

DLACZEGO WARTO?
Akdamia Freenovation to pierwsze w Polsce praktyczne warsztaty, które w kompleksowy sposób dają zestaw narzędzi i systematyzują wiedzę z zakresu kultury innowacji, przywództwa wzrostu, projektowania organizacji i rekrutacji w oparciu o wartości. To autorskie szkolenia przygotowane przez zespół Freenovation, który specjalizuje się w budowaniu kultury organizacyjnej bezpośrednio wpływającej na innowacyjność i zwinność firmy. Warsztaty są prowadzone w ten sposób, że już kolejnego dnia można wdrażać w zespole i organizacji zdobytą wiedzę i poznane oraz opracowane narzędzia.

Każdy uczestnik otrzymuje Certificate of Attendence w formie pdf oraz papierowy dyplom. Ceryfikaty będą dostępne w dwóch wersjach językowych (pl. + eng.)

Więcej szczegółów, program, sylwetki trenerów i zapisy na stronie: http://freenovation.org/academy/