Tym razem Piotr Prokopowicz pojawił się gościnnie u redaktor Agnieszki Lichnerowicz w ramach audycji “Światopodgląd”.

“Pandemia zadziałała jak katalizator i widzimy, że ten sposób pracy – pracy zdalnej zostanie z nami na dłużej” – Piotr Prokopowicz

Zapraszamy do przesłuchania całej audycji (klik).

Czas trwania: 13:30 min.

Piotr Prokopowicz

Trainer & Consultant | Freenovation Co-Founder

Psycholog i socjolog organizacji, doktor nauk humanistycznych, naukowiec-praktyk, doświadczony menedżer, trener i mówca. Badacz i Post-Doctoral Fellow w Culture Lab na University of Maryland, współzałożyciel i Chief Scientist we Freenovation. Od kilkunastu lat, podróżując po całym świecie, bada i wdraża systemy zarządzania, które pozwalają ludziom i organizacjom osiągać sukces. Prywatnie mąż, ojciec dwóch córek oraz pasjonat zarządzania (także własnym życiem) opartego na dowodach.

Agnieszka Lichnerowicz

Prowadząca program Światopodgląd, reporterka. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej. Z Radiem TOK FM związana od kilkunastu lat. Jako reporterka podróżowała na Białoruś; relacjonowała wojnę (a potem jej skutki) w Gruzji; obserwowała kolejne wybory w Rosji; jeździła na ogarniętą pomarańczową rewolucję i Majdanem Ukrainę, na przejmowany przez Rosję Krymu i ogarnięty wojną Donbas; dziennikarsko obsługiwała dziesiątki brukselskich szczytów i oficjalnych podroży zagranicznych przedstawicieli polskich władz, była w ogarniętych tzw. arabską wiosną Tunezji i Egipcie, przez kilka lat podróżowała do przechodzącej transformację Mjanmy. Jako publicystyka szczególnie interesuje się transformacjami i ruchami społecznymi, polityką historyczną, polityką społeczną i ideologiami gospodarczymi, sprawami zagranicznymi, szczególnie we wschodniej Europie. Jest m.in. laureatką Nagrody PAP im. R. Kapuścińskiego.