Konferencja Computerworld ZARZĄDZANIE ZESPOŁAMI IT już 24-25 stycznia 2019 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Zapraszamy i rekomendujemy udział w jedynej na polskim rynku konferencji, która w całości poświęcona jest tematyce pozyskania, motywowania i utrzymania specjalistów IT. Jak pozyskać talenty do organizacji, jak budować zaangażowanie, jak ułożyć współpracę w zespołach rozproszonych? O tym m.in. będziemy mówić na konferencji.

Swoimi doświadczeniami podzielą się zarówno dyrektorzy działów HR oraz jak i dyrektorzy działów IT, CIO. Bogaty program wydarzenia, różnorodna forma – to wszystko umożliwia w pełni wykorzystać dwa dni konferencji i czerpać inspiracje. W agendzie znajdą się najciekawsze case studies, sesje inspiracji, ogłoszenie wyników Najlepszy Pracodawca IT 2018. Drugiego dnia uczestnicy będą mieli okazję pogłębienia wiedzy pod okiem ekspertów podczas interaktywnych warsztatów. Przez dwa dni konferencji towarzyszy strefa wystawiennicza, z przeglądem rozwiązań i benefitów dla specjalistów IT.

FREENOVATION objęło patronat nad konferencją.  Dla naszych czytelników Organizatorzy przygotowali 15% zniżki od aktualnie obowiązującej ceny. Aby skorzystać z lepszej ceny, przy rejestracji należy wpisać KOD Freenovation.

Więcej informacji www.zespolyIT.computerworld.pl
Do zobaczenia!